menu zavřít

Hrajte o kurzy bezpečné jízdy, hubnoucí kůru a spoustu dárkových poukazů v naší 10. spotřebitelské soutěži!

Jak se mohu zapojit do soutěže?

Soutěže se může zúčastnit každý člen klubu starší 15-ti let, který v období trvání soutěže nakoupí v kterékoli prodejně centra nebo u některého z aktuálně zapojených externích partnerů minimálně za 1 korunu a správně nahraje svou účtenku v sekci Nahraj účtenku zde na webu klubu nebo v klubovém automatu přímo na centru v době trvání aktuální klubové soutěže.

Účtenku, která již byla jednou nahrána, nelze opět použít pro účely soutěže. Počet nahraných účtenek jednou osobou je neomezený.

Čím vyšší hodnotu účtenek v korunách nahrajete, tím větší je Vaše šance na výhru.

Nominální hodnota každé Vaší nahrané účtenky se převede na pomyslné míčky v osudí v poměru 1 celá koruna česká odpovídá jednomu míčku v osudí. Čím větší je celková hodnota všech Vašich nahraných účtenek, tím je vyšší počet Vašich soutěžních míčku v osudí a Vaše šance na výhru.

automat

Příklad: Když nahrajete účtenku za 50 korun, získáváte pomyslných 50 míčku do osudí, ze kterého pak budeme losovat. Když nahrajete další účtenku za 200 korun, přibyde vám dalších 200 pomyslných míčků a dohromady už soutěžíte s 250 míčky. Čím víc míčků budete mít v soutěži, tím je větší Vaše šance na vylosování mezi všemi soutěžícími.

POZOR! Je potřeba si uchovat všechny nahrané soutěžní účtenky, jelikož v případě výhry musíte Vaši vítěznou účtenku doložit jako doklad. Pokud účtenku ztratíte, je to jako když ztratíte los. Takže neriskujte zbytečnou ztrátu výhry a účtenky pečlivě uchovejte.

Kompletní pravidla soutěže najdete v Pravidla soutěže.

Spotřebitelská soutěž začíná 01.09.2017 a končí 31.01.2018. Seznam vylosovaných výherců uveřejníme zde, na stránkách klubu a budeme je kontaktovat emailem ohledně podmínek převzetí výher.

Hodně štěstí při soutěžení!

Přihlásit se

Ještě nemáte účet? Vytvořte si ho zdarma!

Přihlásit se přes Facebook

Zapomněli jste své heslo?

V aktuální soutěži hrajete o tyto ceny

1.- 6. výhra - Kurz bezpečné jízdy pro 4 osoby. Kurz obsahuje 1 hodinu teorie + 3 hodiny na smykové desce v celkové hodnotě 15 600 Kč a navíc vše doplněno ochutnávkou adrenalinových zážitků v Librosu v hodnotě 5 000 Kč.

7. výhra - Měsíční hubnoucí kůra „It’s my life“ pro 1 osobu v hodnotě 9 000 Kč.

8. výhra - Dárkový poukaz do prodejny LAVENDER v hodnotě 1 500 Kč.

9. výhra - Dárkový poukaz do prodejny Domácí lázně v hodnotě 1 500 Kč.

10. – 11. výhra - Hodinky CASIO od prodejny QUICKTIME v hodnotě 1 000 Kč.

12. výhra - Dárkový poukaz do KFC v hodnotě 500 Kč.

Partneři klubu